Kicia Kocia na pikniku

Okładka książki Kicia Kocia na pikniku
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 21) opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Kicia Kocia (tom 21)
Media Rodzina
2016-05-20
2016-05-20
24 min.
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci piknik jedzenie wakacje park ogród zabawa

Chyba nigdy nie polubię stylu ilustracji w tej serii książek. Dla mnie są po prostu brzydkie i odpychające. Młody sam wybrał tę książkę, bo zna Kicię Kocie z przedszkola. Jemu się historie o białej kotce podobają. I muszę przyznać, że opowieść zawarta w tej części serii jest całkiem niezła i może pomagać rodzicom uczyć dzieci zaakceptowania schematu dnia - Kicia Kocia po kolei wstaje, korzysta z łazienki, ubiera się, je śniadanie i myje zęby. Pojawia się tu też fajny pomysł na namiot z koca :)

"Piknik, piknik, czas na piknik"!!! ;) niech już będzie lato!!!

"Piknik, piknik, czas na piknik"!!! ;) niech już będzie lato!!!

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

Wiosenna książeczka. Kicia Kocia wraz z przyjaciółmi organizuje piknik. Dzieci dowiadują się co jest potrzebna do zorganizowania takowej imprezy oraz jak z dwóch koców można zrobić namiot.

Na półkach: , , , ,

Kolejna z licznej serii książeczek o Kici Koci, trzymająca konwencję oraz poziom artystyczny i merytoryczny poprzednich części.

Dodaj cytat z książki Kicia Kocia na pikniku