Kicia Kocia na pikniku

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia (tom 21) opowieści dla młodszych dzieci
Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska literatura dziecięca dla dzieci piknik jedzenie wakacje park ogród zabawa
Kicia Kocia (tom 21)
opowieści dla młodszych dzieci
2016-05-20

Wiosenna książeczka. Kicia Kocia wraz z przyjaciółmi organizuje piknik. Dzieci dowiadują się co jest potrzebna do zorganizowania takowej imprezy oraz jak z dwóch koców można zrobić namiot.

My należymy do fanów Kici Koci, dlatego więcej o tej serii krótkich opowiadań dla najmłodszych pisałam na moim blogu: https://matkawberku.pl/index.php/2018/11/01/kicia-kocia-gdzie-jest-szczurek/

"Piknik, piknik, czas na piknik"!!! ;) niech już będzie lato!!!

• Dla dzieci
  • Kicia Kocia