Płonąc w atmosferze

2016-06-10
2016-06-10
9788394512002

Okładka książki Droga Stevea Jobsa Brent Schlender, Rick Tetzeli
Droga Stevea J... Brent Schlender, Ri...
Okładka książki Amerykański sen. Sam Walton. Moja historia John Huey, Sam Walton
Amerykański se... John Huey, Sam Walt...
Okładka książki Nigdy się nie poddawaj! Donald J. Trump, Meredith McIver
Nigdy się nie ... Donald J. Trump, Me...

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 3 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 3 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Takie życie, że prawie każdy przechodzi zawód miłośny, autor przeszedł 1 i zaczął się zmieniać, kilka razy był w centrum handlowy i zaraz chwali się że zdobywa najładniejsze dziewczyny za granicą na wakacjach i w Polsce. Dobry marketing, autor myśli że miał ciężko hahaha, po prostu dość dobrze wygląda, nie jak faceci poniżej przeciętnej którzy nie tyle zrobili podejść, pracowali nad sobą i swoim życiem i tak nie zdobywają dość ładnych dziewczyn. Strata czasu i pieniędzy na tą książkę. Znam osoby który były u niego na szkoleniu, byli bardzo zawiedzeni. Niestety nie ma opinii na necie o szkoleniach a jedynie tylko same pozytywne na ich stronach.

Od zera do człowieka który powoli i zdecydowanie układa swoje życie, nieświadomie przez chęć poznania psychologii kobiet rozwija wszystkie aspekty swojego życia czekam kolejną książkę.

N o i następna pozycja, której nie mogę jednoznacznie ocenić. Jako opis rozwoju człowieka, od zakompleksionego, zamkniętego w sobie i przed światem do podziwianego i będącego wzorem dla innych - to owszem tak, dobrze, ale. No właśnie czy kobieta jest przedmiotem i podmiotem? Przecież jesteśmy równi, mamy takie same prawa, obowiązki, możliwość, a jednak kobiety, przez wielu mężczyzny, uważane są za te gorsze i taki wniosek można wyciągnąć również po przeczytaniu tej pozycji. Mężczyźni pamiętajcie, że bez kobiet to wy zginiecie!!!

Książka przeczytana od razu po otwarciu z koperty.Ogólnie doceniam i podziwiam przemianę autora.Jeśli ktoś czyta bloga Vincenta to tutaj nie znajdzie zbyt wiele nowości oraz jakiś wskazówek oraz pomocnych ćwiczeń.
Bardzo okrojona autobiografia, opisy sytuacji poskracane, pozbawione pikantnych opisów.Czyta się fajnie ale po przeczytaniu odczuwam ogromny niedosyt.Jak dla mnie to taki spoiler do kolejnych tytułów, może te nie będą w wersji "demo"

Przyjemnie napisana historia autora. Czuć, że pisał ją z potrzeby. Nie ma tu jakiegoś przepychu, górnolotnych dodatków. Całość opowiedziane jak przez kumpla przy szklance dobrego piwa.
A sama historia budzi dwie sprzeczne oceny. Z jednej strony to opowieść człowieka, który z szarej przestraszonej i bojaźliwej istoty staje się gwiazdą dyskotek i podrywaczem. Ale z drugiej to obraz tego, jak sprawia się, że kobiety potem z dystansem odnoszą się do kolejnego faceta, mówiąc "znowu będzie jak tamten".

Przedstawia długą drogę od zera do czegoś ponad przeciętność.
Każdy kto zgłębiał tematykę relacji damsko-męskich i popchnęło go to zmian może zamiast Vincenta wstawić do książki siebie.

Dobitnie pokazuje że każdy może się zmienić. Każdy może być lepszą wersją siebie. Czasami potrzebujemy solidnego kopa od życia.

Pomimo że to nie jest poradnik to uważny czytelnik wyniesie wiele wiedzy i pozytywnie się naładuje.

Przedstawia długą drogę od zera do czegoś ponad przeciętność.

Pomimo że to nie jest poradnik to uważny czytelnik...

Super mega pouczająca i wzruszająca książka. Można wiele z niej wyciągnąć dobrego dla siebie. Pokazuje że człowiek to istota zmienna i przy odrobinie zaparcia jest to możliwe. Polecam każdemu facetowi na świecie

Książka pokazująca że zmiana jest możliwa. Trzeba tylko w nią uwierzyć i wziąść się w garść. Autor obrazuje jak wspinał się po szczeblach na szczyt wolności emocjonalnej i szczęścia którego tak pragnął. Bardzo motywuje do działania.

Czytało się dość dobrze. Niestety książka razi grafomanią i autopromocją usług autora.

• Relacje D/M
  • Rozwój
  • Psychologia
  • Chcę kupić
  • Bibliografie

Dodaj cytat z książki Płonąc w atmosferze