Klin

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Przygody Joanny (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Firma Księgarska Olesiejuk
chmielewska klin
Firma Księgarska Olesiejuk
Przygody Joanny (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
chmielewska klin

Jedna ze słabszych książek Chmielewskiej, ale na jej podstawie, w luźny sposób, został nakręcony film "Lekarstwo na miłość" i w tym wypadku film był dużo lepszy.

Czytało się lekko, bohaterka wzbudziła niejeden raz uśmiech na twarzy, ale fabuła słabiutka, podobnie jak zakończenie. Nie wiem, czy sięgnę po kolejną książkę autorki.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Joasi - a Klin był tą wisienką tortu, od której zaczęłam przygodę z JEJ twórczością. Znakomita uczta dla oczu i serca.

Pierwszą połowę przeczytałam a drugą przesłuchałam w audio i o wiele bardziej mi się to podobało w tej formie. Chyba nie do końca mój humor aczkolwiek pod koniec się już do niego przyzwyczaiłam.

Kocham! Kocham! Kocham!
...ten chaos, te dialogi, te opisy....

Jak kocham Joannę Chmielewską, tak do "Klina" serca nie mam. Ale debiutantce (a tą książką Chmielewska zadebiutowała) można wiele wybaczyć. Zwłaszcza, że za chwilę powstały ukochane moje książki "Wszystko czerwone", "Wszyscy jesteśmy podejrzani", "Całe zdanie nieboszczyka" (kolejność chaotyczna;)).
"Klin" zawsze wydawał mi się mocno przekombinowany, brakuje też w nim tego...

Uwielbiam Klina. Wspanialy debiut Chmielewskiej. Uczta czytelnicza!

Mój ulubiony humorystyczny kryminał autorstwa pani Joanny Chmielewskiej. "Klin" czytałam wiele razy i za każdym razem wprowadza mnie w dobry nastrój.

Już nie pamiętam, kiedy czytając książkę śmiałam się w głos. Łubudubu po prostu powaliło mnie na łopatki.

Bardzo popaprana książka ale w pozytywny sposób. Główna bohaterka jest po prostu nie do podrobienia. Co do klasyfikacji, to ja bym raczej tego kryminałem nie nazwała. Ale sensacyjny thiller z dużą ilością komedii i absurdu, już pasuje. Mimo wszystko bardzo mi się podobało i na pewno przeczytam tą książkę w przyszłości. Jest to moja pierwsza pozycja Joanny Chmielewskiej.

5 739
    1 278