Zwierzęta i zwierzątka. Książeczki kontrastowe

Okładka książki Zwierzęta i zwierzątka. Książeczki kontrastowe
Krystyna Bardos Wydawnictwo: Wilga Seria: Książeczki kontrastowe interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Książeczki kontrastowe
Wilga
2013-05-29
2013-05-29
10 min.

Okładka książki Wielkie porządki. Recykling i sprzątanie świata. Adam Bardos, Krystyna Bardos
Ocena 0,0
Wielkie porząd... Adam Bardos, Krysty...
Okładka książki Dobra energia. Źródła energii w przyrodzie Adam Bardos, Krystyna Bardos
Ocena 7,0
Dobra energia.... Adam Bardos, Krysty...

Z książeczkami kontrastowymi nigdy nie miałam do czynienia, jednak gdy pewnego razu natknęłam się na ,,Zwierzęta i zwierzątka" wiedziałam, że będę chciała ją zatrzymać.

Książka jest w całości kartonowa, ma zaokrąglone rogi. Jedna strona - to jedno zwierzątko. Można ją ,,czytać" już z dziećmi od 6 miesiąca życia. W opisywanej publikacji akurat tą zwierzątka, jednak są też inne tytuły z tej serii.

,,Książeczki kontrastowe. Zwierzęta i zwierzątka" to pozycja, która zachwyciła mnie od pierwszego wejrzenia. Cieszę się, że powstają książki dla takich maluchów. Na pewno w przyszłości skuszę się też na inne publikacje z tego cyklu.

Moja ocena: 5,5/6

Dodaj cytat z książki Zwierzęta i zwierzątka. Książeczki kontrastowe