Serce z bibuły

Okładka książki Serce z bibuły Karolina Wilczyńska Patronat LC
Okładka książki Serce z bibuły
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Stacja Jagodno (tom 4)
Czwarta Strona
2016-09-28
2016-09-28

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

W kobiecych sercach drzemie siła

Link do recenzji

5732 636 406

Uwielbiam tą serię

książka wielu bohaterów, którzy zmagają się z błędami przeszłości, z błędami przytakiwania na to co dał los. czasem trzeba umieć się przeciwstawić losowi, pomyśleć również o własnych marzeniach. Marzena, Jadwiga, Małgorzata, Ewa, Tamara, Katarzyna.. każda z nich przeszła swoją ciężką drogę. biały domek wraz z panią Różą przyniósł im dobrą radę i ukojenie.. historia która...

Lekka i przyjemna. Idealna na jesienne wieczory. Końcówka książki mnie zaintrygowała, na pewno sięgnę po kolejną część.

Ta książka jak i poprzednie bardzo mi się spodobała. Dostarcza wiele rozrywki i jest przyjemna w czytaniu.
Polecam

Chyba najlepszy z dotychczasowych tomów. Daję sobie chwilę przerwy od Jagodna - ale na pewno tam wrócę.

Kolejna część serii Stacja Jagodno.
Ksiazki Karoliny Wilczynskiej sa lekkiw i bardzo przyjemnie się czyta. W każdej coa innego.
Babcia Roża i jej mądrości chwytają za serce😊

Czwarta już książka z serii „Stacja Jagodno”. Tak ja poprzednie, czytało się bardzo przyjemnie i szybko. Doskonała, lekka rozrywka.
Marzena i Tamara po rozstaniu z firmą rozpoczynają nowy rozdział pracy zawodowej. Duże zmiany u Małgosi, Kasi i Pani Zofii. Optymistyczne zakończenie :)

Bardzo chętnie sięgam po kolejne książki z serii, tu wszystko jest takie piękne, ludzie są mili, życzliwie ogóle wszystko jest takie naiwne i totalnie odstaje od rzeczywistości. Fajnie się przenieść w taki świat.

Przyznam, że rozpoczynając czytanie serii "Stacja Jagodno" miałam mieszane odczucia. Pierwsza część w ogóle mnie nie porwała i naprawdę niemal zmuszałam się, żeby zacząć kolejną. Na szczęście z każdym kolejnym tomem było coraz lepiej i wprost nie mogłam się doczekać co będzie dalej.
Za co polubiłam Jagodno? Bo tak naprawdę każdy tom opowiada inną historię, ktoś inny jest...

• 2018
  • 2019