Serce z bibuły

Patronat LC
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
Stacja Jagodno (tom 4)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

W kobiecych sercach drzemie siła

[ 9 ] Link do recenzji

Lekka i przyjemna. Idealna na jesienne wieczory. Końcówka książki mnie zaintrygowała, na pewno sięgnę po kolejną część.

Ta książka jak i poprzednie bardzo mi się spodobała. Dostarcza wiele rozrywki i jest przyjemna w czytaniu.
Polecam

Chyba najlepszy z dotychczasowych tomów. Daję sobie chwilę przerwy od Jagodna - ale na pewno tam wrócę.

Kolejna część serii Stacja Jagodno.
Ksiazki Karoliny Wilczynskiej sa lekkiw i bardzo przyjemnie się czyta. W każdej coa innego.
Babcia Roża i jej mądrości chwytają za serce😊

Czwarta już książka z serii „Stacja Jagodno”. Tak ja poprzednie, czytało się bardzo przyjemnie i szybko. Doskonała, lekka rozrywka.
Marzena i Tamara po rozstaniu z firmą rozpoczynają nowy rozdział pracy zawodowej. Duże zmiany u Małgosi, Kasi i Pani Zofii. Optymistyczne zakończenie :)

Bardzo chętnie sięgam po kolejne książki z serii, tu wszystko jest takie piękne, ludzie są mili, życzliwie ogóle wszystko jest takie naiwne i totalnie odstaje od rzeczywistości. Fajnie się przenieść w taki świat.

Przyznam, że rozpoczynając czytanie serii "Stacja Jagodno" miałam mieszane odczucia. Pierwsza część w ogóle mnie nie porwała i naprawdę niemal zmuszałam się, żeby zacząć kolejną. Na szczęście z każdym kolejnym tomem było coraz lepiej i wprost nie mogłam się doczekać co będzie dalej.
Za co polubiłam Jagodno? Bo tak naprawdę każdy tom opowiada inną historię, ktoś inny jest...

Czasami życie nas mocno doświadcza...ale też daje nadzieje

Kolejna, czwarta już część serii o Jagodnie za mną. Czytało mi się ją równie dobrze jak poprzednie. Piękna i ciepła opowieść. Początkowo miałam dać ocenę 7/10 ze względu na to, że ilość zbiegów okoliczności i powiązań między bohaterami jest jeszcze większa niż w poprzedniej części. Daję jednak 8 tak jak pierwszym dwóm tomom, ponieważ jestem bardzo zadowolona z tego, jak...

Kolejna część opowieści o Jagodnie. To już czwarta odsłona historii Tamary, Róży, Marysi i wielu innych bohaterów, a książka nadal wciąga i chce się sięgnąć po kolejne części. Po raz czwarty polecam :-)

Dyskusje

• 2018