Ruby on Rails. Tworzenie aplikacji WWW

Okładka książki Ruby on Rails. Tworzenie aplikacji WWW
John Elder Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Learn Ruby On Rails For Web Development: Learn Rails The Fast And Easy Way! -- tekst pochodzi ze strony http://helion.pl/?utm_source=cb&utm_medium=paste&utm_campaign=cb1
Helion
2016-02-08
2016-02-08
Ruby programowanie

Okładka książki Programowanie w języku Ruby. Wydanie II. Chad Fowler, Andy Hunt, Dave Thomas
Ocena 7,0
Programowanie ... Chad Fowler, Andy H...

Moim zdaniem najlepsza książka do nauki Ruby On Rails w języku polskim. Brak zbędnego slangu progamistów to zdecydowany plus. Wszystko jest opisane w prostym, zrozumiałym języku oraz przedstawione na przykładach.

Dodaj cytat z książki Ruby on Rails. Tworzenie aplikacji WWW