Sabotaż

Clive CusslerJustin Scott Wydawnictwo: Amber Cykl: Isaac Bell (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
The Striker
kryminał, sensacja, thriller
Jan Złotnicki

Okładka książki Bunt morza Graham Brown, Clive Cussler
6,8
Bunt morza Graham Brown, Clive...
Okładka książki Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd Morrison
7,4
Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Nożownik Clive Cussler, Justin Scott
7,0
Nożownik Clive Cussler, Just...
Okładka książki Gangster Clive Cussler, Justin Scott
6,2
Gangster Clive Cussler, Just...
Okładka książki Pirat Robin Burcell, Clive Cussler
7,0
Pirat Robin Burcell, Cliv...

Kolejne, szóste już spotkanie z Isaakiem Bellem niczym specjalnym się nie wyróżnia. No może poza tym, że jest to w zasadzie prequel całego cyklu i zarazem najdłużej trwające śledztwo prowadzone przez dzielnego detektywa agencji Van Dorn Isaaca Bella.
Na uwagę zasługuje przedstawienie niezwykle trudnej sytuacji robotników w Ameryce na początku XX wieku. Byli wyzyskiwani...

Lata 10-te ubiegłego wieku, sensacja pomieszana z permanentną przygodą . Fala strajków jaka powstała w niektórych stanach spowodowała reakcję łańcuchową wydarzeń gdzie Issac Bell spowodował pozytywne zakończenie. Po latach sprawa została dokończona i doprowadzona do finału.

2041

To było moje pierwsze spotkanie z Autorami. Wypadło przeciętnie.
Troszkę to taki Alistair MacLean w młodszym wcieleniu. Nic odkrywczego.

Szósta część z Isaacem Bellem, jest równocześnie niejako prequelem całej serii, bo przedstawia pierwsze śledztwo detektywa.
W 1902 roku Bell właśnie kończy praktykę u boku Van Dorna, i ma okazję rozpocząć swoje pierwsze samodzielne śledztwo.
Isaac w przebraniu górnika ma za zadanie wytropić spiskowców z górniczych związków zawodowych, co jak się wkrótce okaże, wcale nie...

Dyskusje

• Clive Cussler