Zaburzenia artykulacji. Teoria i praktyka

poradniki
Oficyna Wydawnicza Impuls
2016-05-20
2016-05-20
język język polski artykulacja logopedia

Okładka książki Podstawy neurologopedii. Podręcznik akademicki Marta Bogdanowicz, Anna Domeracka-Kołodziej, Tadeusz Gałkowski, Laura Iskra, Grażyna Jastrzębowska, Krzysztof Kochanek, Grażyna Krasowicz-Kupis, Barbara Maniecka-Aleksandrowicz, Bruce Duncan McQueen, Andrzej Obrębowski, Maria Pąchalska, Bogdan Sadowski, Anna Sinkiewicz, Anna Sołtys-Chmielowicz, Elżbieta Szeląg, Agata Szkiełkowska, Joanna Szuchnik, Zbigniew Tarkowski, Waldemar Tłokiński, Anna Walencik-Topiłko, Barbara Wiśniewska, praca zbiorowa, Piotra Łobacz, Edward Łuczyński, Marek Świdziński
Ocena 6,3
Podstawy neuro... Marta Bogdanowicz, ...