Amelia i Kuba. Stuoki Potwór

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Amelia i Kuba (tom 3) literatura dziecięca
Powergraph
amelia i kuba kuba i amelia
Powergraph
Amelia i Kuba (tom 3)
literatura dziecięca
amelia i kuba kuba i amelia
Inne

Trzecia część serii o Amelii i Kubie. Czyta się równie dobrze, jak dwie poprzednie. Bardzo lubię styl autora oraz przedstawiane przez niego przygody głównych bohaterów , a Amelię, Kubę Alberta oraz Mi po prostu uwielbiam.

Tym razem na osiedlu, na którym mieszkają dzieci, pojawia się dziwna postać , tzw. „Stuoki potwór”. Pomimo zaakcentowania go w tytule, w moim odczuciu,...

Bardzo fajne. Polecam :))

Ta książka jest spoko, ale często odbiega od podanego tematu! Polecam osobom które nie lubią długich opisów.

Mi, młodsza siostra Kuby zauważa niepokojące zjawiska, których nie widzą rodzice. Marzy też o nowym futrzaku, który tajemniczy domokrążca chce jej dostarczyć. Świetna, polecam

Fanów Fistaszków zapraszam: http://lubimyczytac.pl/grupa/2148/fanklub-charlesa-m-schulz

ta książka by była jeszcze fajniejsza gdyby była też Kuba i Amelia.

Kolejna część przygód Amelii i Kuby i reszty zaliczona. Było jak zwykle zabawnie, pouczająco, strasznie i jak zwykle działo się. Nam się podobało, czytaliśmy do snu, synek nie mógł zasnąć po ostatnim rodziale, przypadek? - nie sądzę ;) Kolejne części czekają, ciekawi jesteśmy kolejnych przygód ferajny z Zamku.

Mam nadzieję, ze ta książka nigdy nie będzie lekturą szkolną, bo wówczas dzieciaki nie będą chciały jej czytać, a każdy naprawdę każdy Dzieciak powinien ją przeczytać.
to kolejny tom z cyklu przygodówek o Amelii i Kubie, ale nie trzeba czytać wcześniejszych tomów.
Dlaczego daję tej książce maksymalną ocenę?
Bo porusza aktualne tematy stręczenia przez Internet,...

interesujaca

Sprytnie, bo w atrakcyjnej otoczce sensacji i tajemnicy podana przestroga przed bezmyślnym korzystaniem z internetu i konsekwencjami związanymi z zamieszczaniem w nim czego popadnie. W sieci nic nie ginie, jak mówi - zdaje się - Albert. Umieszczenie przez Amelię zdjęcia koleżanki z prześmiewczym komentarzem na szkolnym forum staje się koszmarem dla koleżanki, a dla Amelii...

Fajna, ale nie NAJLEPSZA

• Współpraca