Amelia i Kuba. Stuoki Potwór

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Amelia i Kuba (tom 3) literatura dziecięca
Powergraph
amelia i kuba kuba i amelia
Amelia i Kuba (tom 3)
literatura dziecięca
amelia i kuba kuba i amelia
Inne

Ta książka jest spoko, ale często odbiega od podanego tematu! Polecam osobom które nie lubią długich opisów.

Mi, młodsza siostra Kuby zauważa niepokojące zjawiska, których nie widzą rodzice. Marzy też o nowym futrzaku, który tajemniczy domokrążca chce jej dostarczyć. Świetna, polecam

Fanów Fistaszków zapraszam: http://lubimyczytac.pl/grupa/2148/fanklub-charlesa-m-schulz

ta książka by była jeszcze fajniejsza gdyby była też Kuba i Amelia.

Kolejna część przygód Amelii i Kuby i reszty zaliczona. Było jak zwykle zabawnie, pouczająco, strasznie i jak zwykle działo się. Nam się podobało, czytaliśmy do snu, synek nie mógł zasnąć po ostatnim rodziale, przypadek? - nie sądzę ;) Kolejne części czekają, ciekawi jesteśmy kolejnych przygód ferajny z Zamku.

Mam nadzieję, ze ta książka nigdy nie będzie lekturą szkolną, bo wówczas dzieciaki nie będą chciały jej czytać, a każdy naprawdę każdy Dzieciak powinien ją przeczytać.
to kolejny tom z cyklu przygodówek o Amelii i Kubie, ale nie trzeba czytać wcześniejszych tomów.
Dlaczego daję tej książce maksymalną ocenę?
Bo porusza aktualne tematy stręczenia przez Internet,...

interesujaca

Sprytnie, bo w atrakcyjnej otoczce sensacji i tajemnicy podana przestroga przed bezmyślnym korzystaniem z internetu i konsekwencjami związanymi z zamieszczaniem w nim czego popadnie. W sieci nic nie ginie, jak mówi - zdaje się - Albert. Umieszczenie przez Amelię zdjęcia koleżanki z prześmiewczym komentarzem na szkolnym forum staje się koszmarem dla koleżanki, a dla Amelii...

Fajna, ale nie NAJLEPSZA

Na półkach: , , , ,

Książka pięknie i mądrze napisana. Niektóre codzienne sytuacje są ukryte pod jakimś podtekstem. Jednak polecam ją! Szybko ją przeczytałem i zanurzyłem się w świecie Kuby i Amelii.

Rafał Kosik, choć pisze różne rzeczy, najbardziej znany jest z młodzieżowego cyklu „Felix, Net i Nika”. Skierowany do nastolatków odrobinę starszych, doczekał się serii będącej swego rodzaju uzupełnieniem dla osobników ciut młodszych. Seria „Amelia i Kuba” przeznaczona jest dla czytelników w wieku 7-12 lat. I rzeczywiście, mój prywatny jedenastolatek był bardzo zadowolony z...

Dyskusje

• Współpraca