Niezbędnik Inteligenta, nr 1/2015, Bioetyka

Polityka
2015-01-01
2015-01-01
bioetyka

To dobry numer i porusza tematy, od których zazwyczaj się ucieka, ale jest to złudna ucieczka. Warto przeczytać, nawet jeżeli nie podziela się wszystkich poglądów prezentowanych przez autorów, zwłaszcza że wydają mi się one być przedstawione w niezwykle wyważony sposób (może poza jednym artykułem, gdzie też autor po prostu mówi, co myśli, a trudno mu to mieć za złe).

Co mnie zdziwiło, to że czytałam już wcześniej cokolwiek o chyba wszystkich poruszonych tematach, czyli ku mojemu zdziwieniu okazało się, że interesuję się bioetyką. Tak, wygląda na to, że się interesuję.

Co...

Dodaj cytat z książki Niezbędnik Inteligenta, nr 1/2015, Bioetyka