Wielka księga smoothies

Laurum
Diety Kuchnia Zdrowie i uroda
kulinaria, przepisy kulinarne
Diety Kuchnia Zdrowie i uroda

Sezon na owoce i warzywa w pełni, ceny zaczynają kształtować się na rozsądnym poziomie, byłoby więc niewybaczalnym błędem nie skorzystać z możliwości, jaki daje nam przyroda. Jeśli brakuje Wam pomysłów na smaczne i pełne witamin koktajle na bazie owoców i warzyw, to „Wielka księga smoothies” autorstwa Pat Crocker jest właśnie dla Was.
Ale…. nie tylko dla Was.
Wiele...

Bardzo przydatna dla osób odchudzających się :)

• Legimi
  • Chcę kupić
  • Mam/miałam
  • Przepisy
  • Gatunek: Kulinarne tbb
  • Zdrowie
  • Wydania papierowe

Dodaj cytat z książki Wielka księga smoothies