Okładka książki This Is Water: Some Thoughts, Delivered on a Significant Occasion, about Living a Compassionate Life
David Foster Wallace Wydawnictwo: Little, Brown and Company filozofia, etyka
filozofia, etyka
Little, Brown and Company
2009-04-14
Data 1. wydania:
2009-04-14
angielski
etyka wybór filozofia wolność edukacja

Jestem fartownym człowiekiem. Mam gdzie spać, mam co jeść, mam przed kim się otwierać i mogłam to przeczytać.

Co nie znaczy, że Wallace był świętym. Wręcz przeciwnie i to sprawia, że ten tekst jest jeszcze lepszy.

• 2020

David Foster Wallace This Is Water: Some Thoughts, Delivered on a Significant Occasion, about Living a Compassionate Life Zobacz więcej