Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom

Okładka książki Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom
Danielle Kosecki Wydawnictwo: Buchmann poradniki
poradniki
Buchmann
2016-01-01
2016-01-01
Agata Trzcińska-Hildebrandt, Katarzyna Iwańska
kolarstwo sport trening rower

Okładka książki Ukryta przewaga. Trening mięśni głębokich Tom Danielson, Allison Westfahl
Ocena 7,4
Ukryta przewag... Tom Danielson, Alli...
Okładka książki Rzeźnik. Historia kultowego biegu Anna Dąbrowska, Piotr Skrzypczak
Ocena 7,4
Rzeźnik. Histo... Anna Dąbrowska, Pio...

Pozycja napisana przystępnym językiem. Dla laika-amatora to duży plus. Udało mi się zrozumieć wiele zjawisk zachodzących w ludzkim organizmie podczas treningu. Autorka rozumie o czym pisze, a na dodatek potrafi to przekazać innym.

Jeśli jesteś zainteresowany treningami kolarskimi i jeszcze nie zagłębiłeś się w szczegóły tego pięknego sportu to ta pozycja na pewno będzie dla Ciebie dobrym początkiem

Dodaj cytat z książki Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom