Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom

Danielle Kosecki Wydawnictwo: Buchmann poradniki
Agata Trzcińska-Hildebrandt, Katarzyna Iwańska
Buchmann
kolarstwo sport trening rower
poradniki
Agata Trzcińska-Hildebrandt, Katarzyna Iwańska
kolarstwo sport trening rower

Pozycja napisana przystępnym językiem. Dla laika-amatora to duży plus. Udało mi się zrozumieć wiele zjawisk zachodzących w ludzkim organizmie podczas treningu. Autorka rozumie o czym pisze, a na dodatek potrafi to przekazać innym.

Jeśli jesteś zainteresowany treningami kolarskimi i jeszcze nie zagłębiłeś się w szczegóły tego pięknego sportu to ta pozycja na pewno będzie dla Ciebie dobrym początkiem

• Sport
  • Chcę w prezencie