Chrześcijanie w niebezpieczeństwie. Dwadzieścia powodów, aby mieć nadzieję

Marc Fromager Wydawnictwo: Bernardinum religia
Bernardinum
religia religioznawstwo chrześcijaństwo
religia
religia religioznawstwo chrześcijaństwo

26 lipca 2016r. w małej miejscowości Saint-Etienne-du-Rouvray na północy Francji dwaj uzbrojeni napastnicy poderżnęli gardło 86-letniemu księdzu i ranili kilka innych osób. 18 maja 2017r. w chińskim mieście Wenzhou wezwany do Urzędu ds. wyznań biskup zniknął bez śladu. 26 maja 2017r. nieznani sprawcy ostrzelali dwa autobusy w egipskiej prowincji Al-Minja, zabijając 26...

• Literatura faktu / Reportaż
  • Posiadane