Palenie cygar, muzyka, przejażdżki… Czas wolny w literaturze XIX i XX wieku

Okładka książki Palenie cygar, muzyka, przejażdżki… Czas wolny w literaturze XIX i XX wieku
Dagmara BinkowskaKatarzyna Dunaj-Dziecielska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
2016-05-01
2016-05-01

Okładka książki Paląca ciekawość istoty myślącej. Nauczycielki, guwernantki... i nie tylko Dagmara Binkowska, Katarzyna Dunaj-Dziecielska, Urszula Elias, Katarzyna Eremus, Anna Głuszek, Elwira Kamola, Tadeusz Linkner, Justyna Mahler, Lucyna Markowska, Szymon Jan Parda, Małgorzata Szostak, Katarzyna Tarnowska, Ilona Warpas
Ocena 0,0
Paląca ciekawo... Dagmara Binkowska, ...
Okładka książki "Wszystko lubię to, co pani..." Literackie portrety amantów i studentów Liliana Antonik, Dagmara Binkowska, Katarzyna Dunaj-Dziecielska, Katarzyna Eremus, Anna Głuszek, Elwira Kamola, Tadeusz Linkner, Lucyna Markowska, Mariusz Orłowski, Szymon Jan Parda, Joanna Puzyrewska, Katarzyna Tarnowska, Katarzyna Żelazek, Elżbieta Żukowska
Ocena 0,0
"Wszystko lubi... Liliana Antonik, Da...