Losy nieopowiedziane. Zagłada Żydów białostockich 1939–1945

Okładka książki Losy nieopowiedziane. Zagłada Żydów białostockich 1939–1945
Lew R. HenryRafael Rajzner Wydawnictwo: Żydowski Instytut Historyczny powieść historyczna
powieść historyczna
Der umkum fun bialistoker jidntum (1939–1945)
Żydowski Instytut Historyczny
2014-01-10
2014-01-10
Krzysztof Godlewski

Szczegółowa i dotykająca relacja najczarniejszego rozdziału historii Białegostoku. Smutna historia mieszkańców umęczonego miasta.

Wręcz kronikarski opis getta białostockiego. To niewyobrażalne że tych ludzi po wojnie zostało mniej niż 2 procent..

Po tej książce inaczej spojrzymy na Białystok.

Po tej książce inaczej spojrzymy na Białystok.

Dodaj cytat z książki Losy nieopowiedziane. Zagłada Żydów białostockich 1939–1945