Sztuka w naszym wieku

sztuka
2016-03-01
sztuka teoria sztuki sztuka współczesna sztuka najnowsza katalog wystawy

Sztuka współczesna to taki temat, który na zadziwiająco dużą część społeczeństwa działa jak płachta na byka. Nie lubimy jej jako przeintelektualizowanej lub przeciwnie - zbyt trywialnej, bezzasadnie bazującej na kontrowersjach oraz – to chyba przede wszystkim – operującej słabym warsztatem. Tymczasem ja na przykład już jakiś czas temu poczyniłam takie proste spostrzeżenie,...

Zgrabne, przystępne i rzetelne wprowadzenie w świat sztuki najnowszej napisane przez fachowców i bogato ilustrowane. Bardzo potrzebna publikacja.

• Sztuka
  • 2018
  • 2016
  • sztuka
  • Eseje
  • 2020
  • Inspi Radzki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka w naszym wieku