The Child Eater

Rachel Pollack Wydawnictwo: Jo Fletcher Books fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Jo Fletcher Books
Jo Fletcher Books
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Księga magii Eleanor Arnason, Elizabeth Bear, John Crowley, Andy Duncan, Kate Elliott, Matthew Hughes, Megan Lindholm, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Rachel Pollack, Tim Powers, Lavie Tidhar, Greg Van Eekhout, Ysabeau S. Wilce, Liz Williams
Ocena 6,8
Księga magii Eleanor Arnason, El...
Okładka książki Free Country: A Tale of The Childrens Crusade Chris Bachalo, Mike Barreiro, Jamie Delano, Neil Gaiman, Peter Gross, Alisa Kwitney, Toby Litt, Jeanne McGee, Rachel Pollack, Peter Snejbjerg, Daniel Vozzo
Ocena 4,0
Free Country: ... Chris Bachalo, Mike...
Okładka książki Steampunk Bill Baker, James P. Blaylock, Molly Brown, Stepan Chapman, Ted Chiang, Paul Di Filippo, Mary Gentile, Rick Klaw, Jay Lake, Joe R. Lansdale, Ian R. MacLeod, Jess Nevins, Rachel Pollack, Neal Stephenson, Ann VanderMeer, Jeff VanderMeer, praca zbiorowa
Ocena 6,1
Steampunk Bill Baker, James P...