Dlaczego mój pies to robi?

Sophie Collins Wydawnictwo: Muza poradniki
Why Does My Dog Do That?
poradniki
Urszula Szymanderska
pies

Jest to bardzo dobrze napisana książka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z psem oraz dla tych, którzy już posiadają psy i chcą poszerzyć swoją wiedzę lub rozwikłać męczące ich problemy. Poradnik ten jest spisany na zasadzie pytań i odpowiedzi. Propozycje rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące pytania są punktem wyjścia do zdobycia dalszej wiedzy. Autorka pokazuje i...

Niestety niewiele się z tej książki dowiedziałam. Mało interesujących mnie tematów zostało poruszonych. Dużo opisanych sytuacji, kiedy w domu jest kilka psów. Jednak przez książkę przebrnęłam w jeden krótki wieczór :)

Niestety, rozczarowałam się tą książką. Nie sądzę by mój pies, choć cudowny, był aż tak inny, niż wszystkie, a większość zagadnień poruszonych w książce okazała się dla mnie zupełnie bezużyteczna. Zabrakło znów poruszenia wielu moim zdaniem bardziej przydatnych tematów.

• Zwierzęta
  • Szafka
  • Psychologia behawioralna
  • 2016
  • Przeczytane w 2016 roku !:)
  • Przeczytane w 2016
  • 2016

Dodaj cytat z książki Dlaczego mój pies to robi?