That Girl is Mine - Part One

Okładka książki That Girl is Mine - Part One Eve Cates
Okładka książki That Girl is Mine - Part One
Eve Cates Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: That Girl is Mine (tom 1) literatura obyczajowa, romans
That Girl is Mine (tom 1)
Kindle Edition
2015-01-21
2015-01-21
Eve Cates

Nieźle napisana książka, takie krótkie opowiadanko pokazujące trójkąt miłosny. Najtrudniejsze jest to, że Avery naprawdę kocha Josha, który jest cudownym facetem. Kocha ja, dba o nią i nie widzi świata poza nią. Strasznie mi go szkoda, bo on nie zasługuje na to, co się dzieje. Dylan nie jest zły facetem, ale nie powinien wciskać się w związek przyjaciela.

Książka bardzo fajna, czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Czytałam podobną tylko tam właściciel mieszkania był gwiazdą rocka. Avery jest słodką dziewczyną nieobeznaną w szerokim świecie i całkowicie nie świadomą swego seksapilu. Nie widzi jak reaguje na nią Dylan. Nasz tatuażysta jest mega ciasteczkiem i powinien się ustatkować, chociaż nie wiem czy chciałabym by było to kosztem Josha. Wydaje się on całkiem dobrym chłopakiem, choć w przeszłość był ponoć graczem w stosunku do kobiet.

Zainteresowała mnie ta pozycja po przeczytaniu opisu. Krótka i przyjemna nowelka, niby nic odkrywczego a mnie bardzo wciągnęło i przeczytałam jednym tchem.

Interesująca fabuła, ciekawi i barwni bohaterowie. Dwójka chłopaków - Dylan i Josh - dawni przyjaciele oraz jedna dziewczyna - Avery.

Josh jest wspaniałym chłopakiem dla Avery ale mnie jakoś nie porwał swoim charakterem.
Dylan od razu mi się spodobał. Taki niegrzeczny i wytatuowany facet. Fakt, związki mu nie w głowie ale pierwszy rzut na Avery po przyjeździe i coś w niego uderza, a mianowicie chęć bliskości.

Dylan i Avery tworzą coś pięknego, niesamowitego i magicznego. Jest między nimi nić porozumienia, choć zdarzały się niemiłe zagrywki ze strony tatuażysty. No a na koniec Dylan to się odważył.

Czy pójdą dalej czy będą zaprzeczać temu co się między nimi dzieje? Nie zazdroszczę sytuacji w jakiej znalazła się ta trójka. Szkoda Josha w tym wszystkim. Nie zasłużył na to chociaż nie wiem może on coś ukrywa, bo jakoś nie za dużo zdradza informacji, może jest w tym coś wiecej. Dylana też by mi było żal gdyby został odrzucony. Chłopak jest niesamowity. Trudno jest znaleźć dobre wyjście dla każdego. Na pewno ktoś będzie cierpiał. Gdy wszystko wyjdzie na jaw każdy będzie zraniony.

Lekka i niedługa. W sam raz na jeden wieczór.

Josh jest wspaniałym chłopakiem dla Avery ale mnie jakoś nie porwał swoim...

Byłoby super gdyby ta książka nie kończyła sie w kulminacyjnym momencie .....

Byłoby super gdyby ta książka nie kończyła sie w kulminacyjnym momencie .....

• Angielskie - propozycje
  • Z:Książki 2019