Żaba w kaloszach

Okładka książki Żaba w kaloszach
Agnieszka Frączek Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Wierszowane historyjki wierszyki, piosenki
10 str. 10 min.
wierszyki, piosenki
Wierszowane historyjki
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
10 min.

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Oddycham i znowu wszystko gra! Agnieszka Frączek, Christopher Willard
Ocena 9,0
Oddycham i zno... Agnieszka Frączek,&...

Cała seria jest wprost genialna. Ilustracje są niesamowite. Zabawne, karykaturalne, barwne - aż nie sposób się nie uśmiechnąć czytając te książeczki.

Dodaj cytat z książki Żaba w kaloszach