Cash

Okładka książki Cash Jessica Gadziala
Okładka książki Cash
Jessica Gadziala Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Henchmen MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Henchmen MC (tom 2)
Cash
Kindle Edition
2016-02-02
2016-02-02
dark crime erotica mc

Wreszcie bikerzy którzy są mili, dobrze traktują kobiety i nie umniejsza to ich męskości! Mamy tu samców alfa ale w bardzo troskliwym i słodkim wydaniu. Przeklinają, piją ale nie potykają się co chwilę o klubowe dziwki i to jest naprawdę miła odmiana.

Druga część cyklu o Henchmen MC poświęcona jest Cashowi i znanej z pierwszej części Lo. Bohaterka ma bardzo mroczną przeszłość i wcale nie jest taka twarda na jaką pozuje. Cash który był kochany już w poprzednim tomie, tu udowadnia że bycie mężczyzną to nie tylko brutalna siła.
Pozycja zdecydowanie warta polecenia - pomimo brutalnych scen, opowiada piękną, wartą uwagi historię miłosną.

Kobieciarz i romantyczka. Jak z Harlequina. Tylko, że kobieciarz to biker a romantyczka dowodzi armią najemników :D. Do tego okropny eks i mamy mieszankę wybuchową. Jest walka, na słowa i na pięści. Dużo wzajemnego przyciągania się i próba oporu. Ale z miłością się nie wygra. Szczególnie jeśli grasz nieczysto, wykorzystując do tego seks, aby złamać opór kobiety :).

Trochę mniej wciągające, ale nadal całkiem dobre. Gorsza od 1 części
Lo to bardzo złożona postać i Cash to również ciekawa postać.

Trochę mniej wciągające, ale nadal całkiem dobre. Gorsza od 1 części
Lo to bardzo złożona postać i Cash to również ciekawa postać.

Lubie takich bohaterów z poczuciem humory, arogancją i jajami :P . Polecam Cash-a , książka jest lepsza niż tom 1.

Jak już wspominałam, po przeczytaniu Reign'a - pokochał Lo <3
Ta część, jej historia, tylko mnie w tym utwierdziła! To...
Zacznijmy od Cash'a - motocyklisty, który kocha zabawę i kobiety... dużo kobiet. W sumie kocha je wszystkie - szczególnie jako jedno nocne przygody. Ale to też mężczyzna z zasadami, który chroni tych na których mu zależy. Tak było w przypadku Lo.
Co prawda od początku widzimy między nimi przyciąganie, ale dopiero z czasem ten wątek jest rozwinięty.
Lo - dziewczyna... pełna siły i determinacji, przywódczyni Henchmenów, a jednocześnie kobieta pełna delikatności z głębokimi ranami... Jej historia chwyta za serce.
Choć momentami Lo wykreowana w poprzedniej części nie pasowała mi do tej tutaj, to doszłam do wniosku, że przecież inni nie widzą nas naprawdę, chyba, że wejdą z butami głęboko w nasze życie.
Tak właśnie zrobił Cash.
Gdy Lo, pobita, wylądowała u bram klubu motocyklowego szukając pomocy Reigna. Cesh oferuje swoją pomoc, a potem w pewien sposób zmusza Lo do jej przyjęcia.
Między nimi jest wiele napięcia i namiętności.
Ale przeszłość upomina się o Lo... Brutalnie. Z pasem i pięścią.
Do tego ataki bombowe w mieście...
I Janie - następna część będzie ciekawa. Choć już tutaj w epilogu poznajemy, że to szczęśliwy związek, to chcę dowiedzieć się jak do tego doszło...

POLECAM GORĄCO!!

Jak już wspominałam, po przeczytaniu Reign'a - pokochał Lo <3
Ta część, jej historia, tylko mnie w tym utwierdziła! To...
Co...

Cash jest pogodnym i zabawnym mężczyzną który przyciąga kobiety jak magnes. Nigdy nie interesowały go związki tylko przelotne znajomości. Jednak gdy zobaczył pobitą Lo bez zastanowienia zadbał o dziewczynę mimo że ona go nie znosiła. Powiedzenie kto się czubi ten się lubi w tej książce znakomicie się sprawdziło. Polecam bo książka nie tylko jest zabawna ale także ciekawa i pełna akcji.

Super

Super

Willow/Lo – prezes Hailstorm silna kobieta, która uciekła od przeszłości i zostawiła za sobą ból. Przemoc fizyczna, psychiczną i seksualną, ale udało jej się wyzdrowieć. Podniosła swoje kawałki, przebudowała się i teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek. Jednak kiedy jej przeszłość, którą uważała za dawno martwą i pogrzebaną, wraca, by ją prześladować, przyznaje się do porażki i prosi o pomoc.
Cash - brat prezesa MC , nie chce mieć nic wspólnego z Lo ani jej dramatem, jednak kiedy pojawia się z posiniaczoną twarzą, nie może pozwolić jej odejść. Bierze ją pod swoją opiekę i przysięga skrzywdzić każdego, który ośmieli się położyć na niej ręce. Nie zdawał sobie jednak sprawy, jak głębokie były jej sekrety.

Jak dla mnie wszystko ładnie, pięknie, ale czegoś zabrakło;/
Nie wiem czego, ale może takiego emocji i odrobiny dramatu tylko między Cashem, a Lo;)
Polecam na leniwy wieczór^^

Jak dla mnie wszystko ładnie, pięknie, ale czegoś zabrakło;/
Polecam na leniwy wieczór^^

Po rewelacyjnej pierwszej części ta była tylko dobra. Opowieść Casha i Jo nie chwyciła mnie tak za serducho jak poprzednia Reigna. Jo, choć przewodzi kobiecemu gangowi, ma za sobą przeszłość pełną przemocy i nadużyć. Nikt nie wie, że była mężatką i omal nie zabiła swojego męża. Ale on wraca i upomina się o nią, a wtedy na ratunek spieszy jej Cash.

• MC Bikersi
  • Bad boy