Strażak Sam. Czerwony Alarm!

Okładka książki Strażak Sam. Czerwony Alarm!
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Opowiadania Strażaka Sama (tom 1) Seria: Strażak Sam literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Opowiadania Strażaka Sama (tom 1)
Strażak Sam
Red Alert!
Egmont Polska
2008-01-01
2008-01-01
32 min.
Katarzyna Precigs
strażak sam bajki dla dzieci ogień tv

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Fajnie jak można czytać o tych samych bohaterach,o których dzieci oglądają kreskówki. Bo to tak jak lubimy piosenki,które juz kiedyś słyszeliśmy ;)
Strażak Sam w Pondypandy jest urobiony po pachy bo mieszkańcy tej niewielkiej mieściny to zapaleni (nomen omen) piromani. Dobrze,że mają tego Sama bo bardzo szybko przeszliby juz dawno do historii.
Książeczka jest ciekawa, w prostych słowach uczy ważnych zachowań.
Krótko i treściwie.
Dla przedszkolaków i wczesnoszkolniaków doskonała.

Książeczka jest ciekawa, w...

Posiadanie dzieci obojga płci ma swoje korzyści i przy wybieraniu książek do poduszki :P Młody ma na razie 5 lat i jego wybory są proste acz bardzo "chłopięce" :) I o tyle, o ile córka wybiera podobne książki do tych, które i ja kiedyś czytałam to jestem przekonana, że mój synio za kilka lat będzie mi wskazywał tytuły na które sama raczej nie wpadłam :D Ale to miło wiedzieć, że człowiek całe życie się rozwija :D
Strażak Sam uczy ostrożności - to są bardzo mądre i w prosty sposób napisane książeczki. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Strażak Sam. Czerwony Alarm!