Strażak Sam. Czerwony Alarm!

praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Strażak Sam (tom 1) literatura dziecięca
Red Alert!
Strażak Sam (tom 1)
literatura dziecięca
Katarzyna Precigs
strażak sam bajki dla dzieci ogień tv

Fajnie jak można czytać o tych samych bohaterach,o których dzieci oglądają kreskówki. Bo to tak jak lubimy piosenki,które juz kiedyś słyszeliśmy ;)
Strażak Sam w Pondypandy jest urobiony po pachy bo mieszkańcy tej niewielkiej mieściny to zapaleni (nomen omen) piromani. Dobrze,że mają tego Sama bo bardzo szybko przeszliby juz dawno do historii.
Książeczka jest ciekawa, w...

Posiadanie dzieci obojga płci ma swoje korzyści i przy wybieraniu książek do poduszki :P Młody ma na razie 5 lat i jego wybory są proste acz bardzo "chłopięce" :) I o tyle, o ile córka wybiera podobne książki do tych, które i ja kiedyś czytałam to jestem przekonana, że mój synio za kilka lat będzie mi wskazywał tytuły na które sama raczej nie wpadłam :D Ale to miło...

• Literatura dziecięca
  • Czytane wielokrotnie
  • Literatura angielska
  • 2021
  • Gucio czyta
  • Felek czyta
  • 2019
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Strażak Sam. Czerwony Alarm!