Oto jest dyktatura

Tomasz Pindel
Tomasz Pindel Mikel Casal

Okładka książki Kobiety i mężczyźni Luci Gutiérrez, Equipo Plantel
Ocena 7,5
Kobiety i mężc... Luci Gutiérrez, Equ...

[...]
W zasadzie chyba każdy młody człowiek przechodzi etap, że chciałby być królem. Mieć władzę, być bogaty, rządzić innymi. Czekają nas rozmowy o sprawiedliwym rządzeniu, o odpowiedzialności i wszystkich tych nudnych tematach, które zaburzają dzieciom ich czarno-białe widzenie świata. No bo jednak bycie takim dyktatorem korci czasem. Gdy jakiś kolega nie dał nam zabawki, albo zalazł za skórę.
całość:

[...]

Raczej ze względu na temat dla starszych dzieci. Mój 8-latek wysłuchał, ale chyba niewiele z lektury nie wyniósł.

Dodaj cytat z książki Oto jest dyktatura