Wierszyki o pojazdach

Wydawnictwo SBM
wiersze pojazdy samochód samolot motocykl statek koparka
wierszyki, piosenki
wiersze pojazdy samochód samolot motocykl statek koparka

Daje ocenę patrząc na książkę oczyma 2-latka który zakochany jest w tej książce a szczególnie w ilustracjach. Wierszyki też niczego sobie, godna polecenia maluchom polska pozycja.

W dzisiejszych czasach każde dziecko styka się z ogromem pojazdów - autem rodziców, rowerem, pociągiem czy tramwajem. Później przychodzi czas na samolot, taksówkę lub motocykl, a niekiedy nawet okręt, auto wyścigowe bądź statek kosmiczny. Czasami można zetknąć się również z wozem policyjnym, karetką...

• 2018
  • Z biblioteki
  • Literatura polska
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Dla Maryni 0-3 (dziecięce)
  • Zdobycze Olka i Tadka

Dodaj cytat z książki Wierszyki o pojazdach