Kup teraz - 4 oferty w cenie od 21.39 zł do 33.98 zł

Czwarta Strona
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Genialna książka. Czytając śmiejesz się, martwisz, przeżywasz wraz z bohaterką. A zakończenie.. faktycznie nikt się nie spodziewał..

Książkę przyjemnie się czyta, jednak tylna okładka obiecała pełną zaskakujących zwrotów akcję. Jednakże oprócz jednego na przedostatniej stronie trudno doszukać sieę kolejnych na pozostałych czterystu stronach.

1946

Czego tu nie ma?! Piękne domki (niestety obciążone kredytem) z jeszcze piękniejszą zawartością, źli lub dziwni (do wyboru) sąsiedzi, upierdliwa staruszka (jedna, lub dwie), rozkoszna willowa uliczka gdzieś pod lasem, wszyscy są piękni, zdrowi, bogaci i wiodą luksusowe życie nawet plewiąc grządki i podsmażając bekon; mamy trupa, a właściwie tylko kości; dzieci są i zachowują...

Świetna książka! Bohaterowie dający się lubić, fabuła momentami zaskakująca, momentami przezabawna. Kilka razy śmiałam się do łez. A zakończenie.... czekam na jakiś dalszy ciąg ;)

Kobiece czytadło na wakacje. Historia napisana z humorem, w której wiele się dzieje. Cel - ku pocieszeniu serc. Troszkę naiwna więc sobie myślę, że autorka adresowała książkę do młodszego audytorium.
Więcej nie umiem napisać bo nie mam co.

Przeczytane, biorę się za następną książkę tej autorki, polecam

Rodzina wprowadza się na nowe osiedle Brzozowy Zaułek i zaprzyjaźnia z nowymi sąsiadami
Nietypowe znalezisko, dawny narzeczony, sąsiedzkie historie
Kilka razy szczerze się uśmiałam

Ciekawa, tajemnicza i niezwykle wciągająca historia. Tu nie ma mowy o żadnej nudzie, każdy rozdział przynosi coś innego, czasami sensacyjnego, czasami zabawnego, a nawet dramatycznego. To historia zwykłych ludzi z kryminalnym wątkiem w tle.

Intrygująca,pełna zwrotów akcji opowieść o kobiecej przyjażni..Przytulne osiedle Brzozowy Zaułek,kobieca przyjażń i tajemnicze kośći...

Jestem troszkę rozczarowana książką. Zwłaszcza jej zakończeniem. Ale po kolei. Zaczęło się dosyć ciekawie, od przeprowadzki na Brzozowy Zaułek. Tam zawiązały się przyjaźnie pomiędzy główną bohaterką a jej sąsiadkami, wszystko rodem z amerykańskich seriali. Ale żeby nie było tak nudno, dojdą różne perypetie mieszkańców tego zacisznego zaułka. Autorka połączyła wątki...

• Ebook
  • 2017