Liane Moriarty Wydawnictwo: Harper Perennial literatura obyczajowa, romans
angielski
Harper Perennial
literatura obyczajowa, romans
angielski

Sięgnęłam po tą książkę w ciemno, choć niezupełnie bo znałam już tę autorkę z poprzednich dzieł, które wpadły w moje ręce i miałam przeczucie, że i tym razem się nie zawiodę. Liane ma niesamowity talent nadawania bohaterom charakteru i duszy, nie są to suche, bezosobowe postacie, tętnią one życiem a każda z nich jest zupełnie inna.
Z zaciekawieniem przewracałam każdą...

Sięgnęłam po tę darmową książkę w Amazonie z przekonaniem, że to kolejny romans napisany zgodnie z wszelkimi konwencjami, ale pozytywnie się rozczarowałam, stąd tak wysoka ocena. Oczywiście nie jest to książka wybitna, zmuszająca do głębokich przemyśleń, wzruszająca ani oryginalna, ale jest w niej coś niezwykłego. Po pierwsze jest napisana z jednej strony bogatym, z drugiej...

• Po angielsku
  • 2019
  • Monika's Magic World - Posiadam :)
  • Angielski
  • English