Po roku 1945. Latencja jako źródło współczesności.

Hans Ulrich Gumbrecht Wydawnictwo: Krytyka Polityczna historia
After 1945: Latency as Origin of the Present
Aleksandra Paszkowska
Krytyka Polityczna
historia Europy filozofia literaturoznawstwo kulturoznawstwo cywilizacja ruchy pokoleniowe
After 1945: Latency as Origin of the Present
historia
Aleksandra Paszkowska

Okładka książki Media - eros - przemoc. Sport w czasach popkultury Jean Baudrillard, Susan Birrell, Jennings Bryant, Michael Colin, Anne Cooper-Chen, James Friedman, Hans Ulrich Gumbrecht, Andrzej Gwóźdź red., John W. Loy, Ben Machmair, Margaret Morse, Britta Neitzel, Ava Rose, Manfred Schneider, Wolfgang Welsch
5,2
Media - eros -... Jean Baudrillard, S...