Politiker im SPIEGEL-Gespräch. Ein Beitrag zur Entwicklung der politischen Sprache in der Bundesrepublik Deutschland

Klaus Watzin Wydawnictwo: Peter Lang Publishing Cykl: Regensburger Beiträge zur deutschen Sprach- und Literaturwissenschaft (tom 67) językoznawstwo, nauka o literaturze
Data 1. wydania:
niemiecki
Peter Lang Publishing
język polityki Spiegel wywiady retoryka
Regensburger Beiträge zur deutschen Sprach- und Literaturwissenschaft (tom 67)
językoznawstwo, nauka o literaturze
niemiecki
język polityki Spiegel wywiady retoryka
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę