Tajemnicze Pomorze

Biuro Odkryć
pomorze tajemnice
popularnonaukowa
pomorze tajemnice

Gratka dla mieszkańców Pomorza (szczególnie okolic Słupska), którzy interesują się historią swojego regionu. Pani Nitkowska-Węglarz znana jest ze swojej tytanicznej pracy na rzecz popularyzowania historii i legend Pomorza, w tej książce przedstawia zbiór reportaży z dość szerokiego zakresu, cały czas przyjmując jednak za główny motyw ciekawostki z dziejów ukochanego miasta....

Wypożyczyłam ją tylko dlatego, że szukałam pewnych informacji, których i tak w książce nie znalazłam. Mimo to, lektura bardzo mnie wciągnęła. Polecam każdemu, kto chciałby odkryć na nowo Pomorze, które skrywa jeszcze wiele nieodgadnionych tajemnic.

• Z biblioteki
  • Literatura polska