Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.47 zł

Zysk i S-ka
seryjny morderca lato rock policjant-muzyk
kryminał, sensacja, thriller
seryjny morderca lato rock policjant-muzyk

Trochę się znudziłam tą powieścią. Nie lubię tego typu rozwlekłych gawęd . Mnóstwo opisów słuchanej muzyki , odbywanego seksu, dokładne biografie ofiar mordu, przemyślenia, marzenia, dysputy. Brak dynamiki, brak emocji, mało aktywne śledztwo ciągnie się w nieskończoność. To oczywiście kwestia gustu. Dla mnie nużące. Nie zgodzę się jednak ze stwierdzeniem Zyty, że od połowy...

przez długi czas nieźle się bawiłam z tą książką. dużo bardzo dobrej muzyki, gliniarz, który - bardzo rzadka sytuacja w literaturze - nie żyje wyłącznie pracą, niegłupie dialogi, pomysłowy morderca, sporo apetycznego seksu... gdy gdzieś w połowie książki zaczęło mi się wydawać, że wiem, kto zabija (choć jeszcze nie do końca, z jakiego powodu), nie wierzyłam.
to nie może...

Wyszukane sposoby zadawania śmierci, dużo seksu, mnóstwo przemyśleń (różnych). Książkę polecam serdecznie, czyta się bardzo fajnie, autor ukazuje wszelkie możliwe ludzkie "zachcianki", każda postać ma jakąś "pikantną" bądź zwyczajna tajemnicę.. Ot takie tam życie ludzkie, które kończy się z powodu powrotu z Berlina 20 lat temu...

Policjant Sawiński jest na tropie 6 morderstw seryjnego zabójcy. Gdy ten zostawia mu dyskretnie kolejne numery Sawiński szybko je odnajduje. Poznano na plaży Marysię obdarza uczuciem i wygląda na to że dobrze się im układa lecz do czasu....

Świetnie się czyta, zakończenie mogłoby być bardziej zaskakujące.

Dużo opisów, które zmuszona byłam pominąć aby nie stracić wątku który czytam. Poza tym gdyby nie fakt, iż od połowy zna się zakończenie to całkiem całkiem.

Według mnie klasyczny kryminał, bardzo ciekawie napisany.
Nieszablonowy bohater głowny nadaje niezwykłość tej książce.
Gorąco polecam

Bardzo dobry polski kryminał, cały czas trzyma w napięciu. Są momenty erotyczne i humorystyczne.

muzykujący policjant naprzeciwko seryjnego mordercy. jest lista zabójstw i wyścig z czasem. jest dużo muzyki i sporo seksu. pomysł ciekawy ale dosyć szybko można się domyślić kto morduje.

49 / 2017

• 2018