Niebo. Kompendium wiedzy o wszechświecie

albumy
SBN
2015-01-01
2015-01-01
przyroda klimat atmosfera kosmos galaktyki mgławice planety

Kolejna piękna pozycja po albumie Kosmos tego samego autora. Ta książka to pewnego rodzaju encyklopedia, oprócz zagadnień z kosmosu wiele informacji o naszej planecie, która również jest przecież jego częścią. Wydanie najwyższej jakości, bogate w ilustracje, chce się czytać i oglądać. Niby wszystko można dziś przeczytać w internecie, ale taka książka to skarb - mamy wszystko pod ręką bez zbędnego gapienia się w monitor, można czytać całą rodziną, polecam!

Dodaj cytat z książki Niebo. Kompendium wiedzy o wszechświecie