Leczenie przepływem informacji

Kazimierz Piotrowicz Wydawnictwo: PIOKAL nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
PIOKAL
medycyna naturalna medycyna niekonwencjonalna
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
medycyna naturalna medycyna niekonwencjonalna

1996

Miałem wkładki do butów opisane w tej książce,działają to potwierdzam.Może nie są jakieś cudowne leczące wszystko ale jednak takie niepozorne byle co(coś jak pianka/gąbka)a jednak leczą:)

• Duchowość i religia

Dodaj cytat z książki Leczenie przepływem informacji