rozwiń zwiń

2003-01-01
Data 1. wydania:
2003-01-01
angielski

Może lepiej by było, gdybym ocen cząstkowych dokonał od razu po przeczytaniu książki, bo wtedy miałem świeży ogląd, a może właśnie kilka tygodni po przeczytaniu mogę lepiej stwierdzić wartość konkretnych rozdziałów na podstawie tego, ile z nich pamiętam. Oceniam oczywiście jakość nakreślenia poglądów opisywanego filozofa, a nie samą jego filozofię.

Hegel - 4/5
Foucault - 4/5
Derrida - 4/5
Postmodernizm - 3,5/5
Francuski feminizm - 5/5

Mimo kilku słabych punktów świetne wprowadzenie.

Hegel - 4/5
Schopenhauer...