Märzgefallene

Okładka książki Märzgefallene
Volker Kutscher Wydawnictwo: Kiepenheuer & Witsch Cykl: Komisarz Gereon Rath (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Gereon Rath (tom 5)
Kiepenheuer & Witsch
2014-11-06
Data 1. wydania:
2014-11-06
niemiecki
9783462047073

Książkę wysłuchałem w formie audiobooka i to już kilka miesięcy temu. Czas nadrobić zaległości i dodać ją do portalu i napisać opinię. W celu przypomnienia sobie szczegółów powtórnie odsłuchałem wybrane fragmenty. W wersji papierowej to cegła mająca ponad 600 stron, wersja do słuchania ma ponad 20godz. Każda minuta słuchania była naprawdę tego warta.

Ogólnie mówiąc...

Dodaj cytat z książki Märzgefallene