Kup teraz - 14 ofert w cenie od 13.31 zł do 20.97 zł

Superfoods, czyli żywność o wysokiej wartości odżywczej

Beata CieślowskaPatrycja Cieślowska Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM kulinaria, przepisy kulinarne
Wydawnictwo SBM
zdrowie żywność żywienie warzywa owoce superfoods
kulinaria, przepisy kulinarne
zdrowie żywność żywienie warzywa owoce superfoods

Okładka książki Dna moczanowa. Dieta i jadłospisy dla smakoszy Beata Cieślowska, Marcin Majewski
6,0
Dna moczanowa.... Beata Cieślowska, M...
Okładka książki Choroba refluksowa przełyku. Dieta i jadłospisy Beata Cieślowska, Marcin Majewski
5,9
Choroba refluk... Beata Cieślowska, M...

Niestety książka zawiera błędy merytoryczne, a niektóre zdania napisane są tak, jakby autor nie rozumiał o czym pisze. Na pewno brakuje wiedzy przyrodniczej, nie ważne czy samodzielnie, czy w szkole zdobytej. Niemniej jako elementarne podstawy ta książka może być.

• Dietetyka
  • Kucharskie