Podręcznik poradnictwa i psychoterapii osób homoseksualnych i biseksualnych

Kathleen J. BieschkeKurt A. DeBord Wydawnictwo: Kampania Przeciw Homofobii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Handbook of Counseling and Psychotherapy With Lesbian, Gay, Bisexual, and Transgender Clients, First Edition
Data 1. wydania:
2006-01-01
9788393361960
Katarzyna Bojarska, Marta Kosińska, Katarzyna Dułak, Natasza Geldon
Kampania Przeciw Homofobii
homoseksualizm biseksualizm psychologia psychoterapia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788393361960
Katarzyna Bojarska, Marta Kosińska, Katarzyna Dułak, Natasza Geldon