rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Karawana kryzysu. Za kulisami przemysłu pomocy humanitarnej

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (LUTY 2021)
Do tej pory miałem raczej dobre doświadczenia z węgierskimi autorami ...
2043
3 lata temu
Czytamy w weekend
@Sol, Zgadza się - to jest książka jedyna w swoim rodzaju. Ale nie tracę nadziei, że jeszcze nie raz trafimy na coś takiego.
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Jarosław, na pewno nie posiadasz tej umiejętności, co czytelnik Falko - rozpoznaje książkę po okładce!" Szanowna Pani, zapewniam, że Pani także tę umiejątność posiada. Tylko ją tu wyklaruję, by oszczędzić Pani utknięcia na mieliźnie komercyjnego szrotu - jeśli na okładce widnieje atrakcyjna dziewczyna z kubkiem herbaty/kawy/innego hygge trunku: to mamy do czynienia z...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Książki, które zmieniły Wasze życie
 Desiree czyli czas próby  W ciemności  Znajdź mnie. Opowieść o niezłomności i nadziei, która pozwoliła przetrwać piekło
7 lata temu
Pokazuje 6 z 11