Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany

Nominacja w plebiscycie 2016
Nela Wydawnictwo: National Geographic Cykl: Nela mała reporterka (tom 5) Seria: Podróże Neli literatura dziecięca
National Geographic
Nela reporterka podróże
Nela mała reporterka (tom 5)
literatura dziecięca
Podróże Neli
Nela reporterka podróże
Inne

.Bardzo ciekawa.Przeczytałam ją ekspresowym tempem. Polecam wszystkim.

Świetna pozycja nie tylko dla dziewczynek. Przepiękne zdjęcia,wszystkie zagadnienia wytłumaczone drobiazgowo,przystępnie napisana. Jesteśmy z synem po prostu zachwyceni!

O Neli , która ma wiele przygód
Jest fajna !

Kolejna książka Neli przeczytana przeze mnie dzieciom. Uważam,że bardzo wartościowa. Moje 5- latki słuchają z ogromnym zainteresowaniem.

świetna książka dla dzieci, które intersują sie podróżami i chcą zgłębić tajemnice i zagadki świata. Ładne fotografie, fajnie prowadzona narracja i przede wszystkim wartościowe historie sprawiają, że dzieci dalej drążą temat zadając przy tym mnóstwo pytań :)
Nela, mała odważna dziewczynka, którą warto naśladowiać. Bardzo chętnie czytam jej opowiadania dzieciom, a one...

Super.

bardzo wartościowa książka. czytałam ją córkom i wiele się dowiedziały. i nie tylko one. ja też chętnie zgłębiałam opowieści Neli. bardzo dużo też kolorowych zdjęć.

Nela jest naszą rodzinną ulubienicą. Nie wiem kto bardziej kocha ją i zazdrości jej przygód i podróży - zarówno ja, jak i moja córka jesteśmy zachwycone tymi publikacjami. Książki Małej Reporterki kupujemy w ciemno. Zdjęcia są przepiękne, ciekawostki niesamowite, a filmiki czy mapy to wspaniałe dodatki. POLECAM!

,,Śladami Neli przez dżunglę,morza i oceany'' , ta książka podobała mi się ponieważ dowiedziałam się w niej
o ocelotach ,oraz o innych fajnych rzeczach. Na przykład o tym , że w Machu Picchu wieży się w ,, Boga słońca'' , którego pot jest złoto...
Z tej książki można dowiedzieć się jeszcze innych rzeczy.
Wszystkim czytelnikom gorąco polecam tę książkę.

Bardzo ładnie wydana, dla małych i dużych dzieci. Bardzo dużo interesujących faktów i zdjęć, które bawią i uczą.
Polecam!

Dyskusje