Harry Potter i Komnata Tajemnic (Wydanie ilustrowane)

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Data 1. wydania:
2016-10-04
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Harry Potter (wydanie ilustrowane) (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Andrzej Polkowski
fantastyka Harry Potter czarodzieje magia

Wracam do Harry'ego po latach, wciąż tak samo rewelacyjny :)

Książka wciągnie każdego czy to nastolatka czy dorosłą osobę. Jest tak napisana, że przez nią się płynie. Niektóre opisy są zbyt fantastyczne, ale nie szkodzi. Warto sięgnąć!

Dziesiątka, co tu dużo mówić. <3

perfecto

Cóż można powiedzieć o Harry'm Potterze? Jest to mój ulubiony cykl książek, do którego wracam bardzo często. Można powiedzieć, że cały cykl dosłownie znam na pamięć i się tego nie wstydzę. Po drugi tom sięgnęłam w ramach przymusowego siedzenia w domu i przeczytałam go w ciągu jednego dnia. To dla mnie jak oglądanie dobrze znanego filmu. Czysta zabawa i przyjemność z...

Pomimo że wielokrotnie czytałem cykl o Harry'ego Potterze, to pewne szczegóły zdążyłem już zapomnieć, dlatego Komnatę Tajemnic czytało mi się po prostu świetnie i nie mogłem się od niej oderwać. Zaś piękne ilustracje autorstwa Jima Kay'a były bardzo miłym dodatkiem w trakcie lektury. Znów mamy wiele stron wypełnionych rysunkami, niekiedy na całą stronę, innym razem jedynie...

Czytałam wielokrotnie. I na pewno przeczytam ponownie. Wszystkie części przekazują wiele wartości, których tak brakuje w dzisiejszych czasach.

Bardzo ładnie zilustrowana książka. Format mało wygodny do czytania, ale jest to jedyny minus.

Uwielbiam serię o Harrym, tom drugi trzyma poziom i zabiera w cudowny świat magii. Ale nie takiej oczywistej i przewidywalnej, w której zawsze są tylko słodkopierdzące zakończenia. Jest prawdziwa przyjaźń i zachwyt, jest oczarowanie i nowe doświadczenia, jest też śmierć, ból, niesprawiedliwość i strata. Autorka posiada niezwykły dar urealniania magii, sprawia, że czytelnik...

klasyka w pięknym wydaniu!!!!

Dyskusje

2 048
  • Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • 2018
  • Fantasy
  • 2019

Dodaj cytat z książki Harry Potter i Komnata Tajemnic (Wydanie ilustrowane)