Ciao Bella! Als Frau in Italien

Okładka książki Ciao Bella! Als Frau in Italien
Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2002-01-01
Data 1. wydania:
2002-01-01
niemiecki
3462031775

Jako socjolog zagladam chetne do ksiazek w mojej dziedzinie. Ksiazka potwierdzajaca rozwoj steorytypu wloszki, jako silnej i zorganizowanej kobiety.
Dzisiejszy Wloch ma mniej do powiedzenia niz przed 50-cioma latami. Co sprawia, ze jego rola w spoleczenstwie mimo tego rozwoju nie stracila na wartosci.

Dodaj cytat z książki Ciao Bella! Als Frau in Italien