rozwiń zwiń

Warriors: Dawn of the Clans #4: The Blazing Star

Okładka książki Warriors: Dawn of the Clans #4: The Blazing Star
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Warriors (tom -7) Seria: Dawn of the Clans literatura dziecięca
literatura dziecięca
Data 1. wydania:
2014-11-04
angielski
9780062063588

Czwarty tom serii, momentami bardzo przewidywalny (Star Flower córką One Eye'a i jej zdrada, fakt, że One Eye będzie stanowił duże zagrożenie). Było za to wiele momentów zaskakujących: szybkie dołączenie trójki kotów, poświęcenie się Toma (nie sądziłam, że problem jego postaci tak szybko zostanie rozwiązany), miłość Jagged Peak'a i Holly, odejście Wind Runner i Gorse Fur'a, chęć Tall Shadow do osiedlenia się w nowym miejscu, etc.
Nasuwa się przez to coraz więcej pytań: czy Gray Wing ponownie będzie miał szansę się zakochać...? w jaki sposób koty dojdą do konieczności utworzenia Klanów? Kiedy Thounder przejdzie do lasu? (od jego imienia przecież powstanie klan!) W którym momencie Tall Shadow założy nowy obóz? Co się stanie z obecnym obozem w którym mieszka większość kotów z gór? W jaki sposób zostanie odkryty Księżycowy Kamień i kto będzie medykiem w poszczególnym obozie? Kto ich wyszkoli...? A to przecież tylko część pytań która nasuwa się na myśl. Nie mogę doczekać się kolejnego tomu :)
Nie mogę się doczekać kolejnego tomu, polecam :)

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Warriors: Dawn of the Clans #4: The Blazing Star