rozwiń zwiń

Warriors: Dawn of the Clans #3: The First Battle

Okładka książki Warriors: Dawn of the Clans #3: The First Battle
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Warriors (tom -8) Seria: Dawn of the Clans literatura dziecięca
literatura dziecięca
Data 1. wydania:
2014-04-08
angielski
9780062063533

Połowa serii za mną :) wiele się wydarzyło w tym tomie. Było wiele, wiele śmierci. Narodziły się kocięta. Pojawił się Tom. Sny Pebble Heart'a zaczęły się spełniać. Pojawiły się duchy zmarłych. Czy w końcu zapanuje spokój? Przeczytajcie :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Warriors: Dawn of the Clans #3: The First Battle