Warriors: Dawn of the Clans #1: The Sun Trail

Okładka książki Warriors: Dawn of the Clans #1: The Sun Trail
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Warriors (tom -10) Seria: Dawn of the Clans literatura dziecięca
literatura dziecięca
Data 1. wydania:
2013-03-05
angielski
9780062063465

Pierwszy tom serii, od samego początku bardzo wzruszający. Nie było dotąd tak rozdzierającej serce sceny śmierci młodego kociaka... Jak się okazuje stosunkowo szybko (jeszcze za kadencji Half Moon jako Stoneteller) Kocie Plemie z gór rozdziela swoje ścieżki, a jego część wyrusza na poszukiwanie lepszego miejsca do życia. Nie jest im jednak łatwo - od momentu rozpoczęcia podróży doświadczają wielu bolesnych strat. Czy uda im się zadomowić w nowym miejscu i ułożyć sobie życie? Dowiedzcie się sami :)

Dodaj cytat z książki Warriors: Dawn of the Clans #1: The Sun Trail