Król

Ewa MadeyskaKasia Matyjaszek Wydawnictwo: Dwie Siostry Seria: Małe Katastrofy literatura dziecięca
Dwie Siostry
Kasia Matyjaszek
literatura dziecięca
Małe Katastrofy
Kasia Matyjaszek

Okładka książki Okularki Ewa Madeyska, Kasia Matyjaszek
7,7
Okularki Ewa Madeyska, Kasia...

Druga z serii "Małe katastrofy". Grafika i ilustracje podtrzymane.
Tym razem Frania robi awanturę opiekunce swojej młodszej siostry, z którą musi wyjść na plac zabaw.
W zasadzie Frania nie ma nic przeciwko placowi zabaw, bo nawet lubiłaby tam bywać, ale jej strach wzbudzają dwaj chłopcy: Stasiek i Jasiek, którzy do miło zachowujących się dzieci nie należą.
Od razu po...

• Literatura polska