Koniec defilady. Ostatnia wiadomość

Okładka książki Koniec defilady. Ostatnia wiadomość
Ford Madox Ford Wydawnictwo: Replika Cykl: Koniec defilady (tom 4) literatura piękna
literatura piękna
Koniec defilady (tom 4)
Parade's End. The Last Post
Replika
2016-05-24
2016-05-24
Martyna Plisenko

Ostatni tom podobał mi się najmniej. Trzeba było bardzo uważnie czytać, bo czasami miałam wrażenie, że autor używał strumienia świadomości. Zakończenie trochę mnie rozczarowało. Ten tom został napisany lekko na siłę, moim zdaniem.

Dodaj cytat z książki Koniec defilady. Ostatnia wiadomość