Desire Untamed

Okładka książki Desire Untamed
Pamela Palmer Wydawnictwo: Avon Cykl: Feral Warriors (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2009-06-30
angielski
zmiennokształtni paranormal romance

Dno, dno, jeszcze raz dno!!!

Czytając miałam wrażenie, że ci Dzicy Wojownicy, to jacyś niewyżyci seksualnie zboczeńcy!
U nich każdy problem czy ten błahy, czy też ten dotyczący życia lub śmierci, można rozwiązać za pomocą orgazmu. Jednego czy też wielu, bez różnicy byle tylko osiągnąć zaspokojenie i wszystko będzie ok!
A to całe wzniesienie?
To przecież nic innego jak zbiorowy seks grupowy!
W tej książce wszystko kręci się wokół jednego. Naprawdę!

Jest to takie badziewie, taki chłam, że trudno mi jest zakwalifikować ten twór do jakiegoś gatunku literackiego.
Nie pokuszę się o stwierdzenie, że jest to romans fantasy ... no bo nie jest.
Bardziej podpada pod erotyk, ale tak marnej jakości, że żal krzywdzić erotyk i to beztalencie podpinać pod ten gatunek.
Tak więc nie mam pojęci co to jest, ale stanowczo odradzam czytanie tego czegoś .... chyba że ktoś jest masochistą i chce mieć senne koszmary.

Dno, dno, jeszcze raz dno!!!

A to całe wzniesienie?
To przecież nic innego jak...

Dodaj cytat z książki Desire Untamed