rozwiń zwiń

Formas de volver a casa

Okładka książki Formas de volver a casa
Alejandro Zambra Wydawnictwo: Editorial Anagrama literatura piękna
Data 1. wydania:
2011-01-01
hiszpański
dyktatura pinochet chile dzieciństwo

Okładka książki Granta 159: What Do You See? Jason Allen-Paisant, Kevin Childs, Geoff Dyer, Nicole R. Fleetwood, Adam Foulds, Andrew Holleran, Lars Horn, Ishion Hutchinson, Esther Kinsky, Phalonne Pierre Louis, Maksim Osipow, Sigrid Rausing, Raphaela Rosella, Muhammad Salah, Rebecca Sollom, Alejandro Zambra
Ocena 0,0
Granta 159: Wh... Jason Allen-Paisant...