Encyklopedia zwierząt Ptaki

flora i fauna
Przemysław Chylarecki, Henryk Garbarczyk, Małgorzata Garbarczyk
ptaki

Na półkach: , , , ,

Może encyklopedia to za duże słowo dla tej książki ale wnętrze zawiera bardzo dużo interesujących faktów podanych w przejrzysty sposób, pięknych ilustracji oraz zdjęć ptaków każdej grupy z jej ogólną charakterystyką.

z książki:
Wielki głos w małym ciele.
Lasówka złotawa Dendroica petechia. Dźwięczny śpiew tego ptaka bywa w jego ojczyźnie przekładany jako "sweet, sweet,...

• Ptaki
  • Albumy