In Bed with a Highlander

Okładka książki In Bed with a Highlander Maya Banks
Okładka książki In Bed with a Highlander
Maya Banks Wydawnictwo: Ballantine Books Cykl: McCabe Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
McCabe Trilogy (tom 1)
Ballantine Books
2011-10-30
2011-10-30
0345519477

Lubię Mayę Banks ale chyba bardziej we współczesnym wydaniu. Ciężko jest tu się do czegoś przyczepić. Laird jest, wielki i w kilcie, heroina jest, piękna i zadziorna, trochę przemocy, dużo seksu i happy end. Historia nie jest może głęboka emocjonalnie za to nie ma nudy bo dużo się dzieje. Ogólnie polecam tą autorkę. Każda jej książka jest na dobrym poziomie.

• Po angielsku
  • Romanse historyczne